Ocieplanie od zewnątrz

Wykonujemy systemy termoizolacji i docieplenia budynków. Wśród naszych usług znajdziesz ocieplenie zewnętrzne domu drewnianego. Zajmujemy się zarówno nowymi obiektami, jak i starymi, już istniejącymi. Kompleksowa termomodernizacja pozwala na znaczącą i szybką poprawę efektywności energetycznej.

Dysponujemy specjalistycznymi maszynami do nakładania warstwy celulozowej metodą natryskową. Korzystamy z rozwiązań, które gwarantują wypełnienie materiałem izolacyjnym każdej, nawet najmniejszej szczeliny. Wykorzystywane przez nas środki do termoizolacji charakteryzują się wieloletnią trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Wiemy, że ocieplenie starego domu drewnianego od zewnątrz wymaga dużej wiedzy. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń z tego zakresu. Dzięki temu nie ma ryzyka, że bale z litego drewna zostaną zawilgocone i w konsekwencji ulegną degradacji, a konstrukcja obiektu zostanie naruszona.

Stosujemy niepalne rozwiązania, które zabezpieczają drewniane domy przed rozprzestrzenianiem się ognia. Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na termoizolację budynku, skorzystaj z naszych profesjonalnych usług ociepleniowych!